ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР-ОФЕРТА

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР-ОФЕРТА

на туристичне обслуговування, замовлене на сайті https://sanatoriivukraini.com/

Даний документ є офіційною пропозицією (публічною офертою) Приватного підприємства «Карпати-Дивовид» (надалі – Виконавець), усім фізичним особам, які зареєстровані в мережі Інтернет на сайті https://sanatoriivukraini.com/ і містить всі істотні умови договору на туристичне обслуговування.

Вчинення будь-якою особою (надалі іменованим – Турист) дій по замовленню туристичних послуг за допомогою інтернет-ресурсу https://sanatoriivukraini.com/, свідчить про прийняття зазначеною особою всіх умов цієї оферти. Повним і беззастережним прийняттям (акцептом) цієї оферти є здійснення Туристом платежу в рахунок оплати замовленої туристичної послуги і отриманням Виконавцем відповідного фінансового документа, що підтверджує факт оплати.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Турпакет (тур) – це комплекс туристичних послуг, який включає: проживання, переїзд до місця проживання і зворотньо, обране харчування, страхування.

1.2. Об’єкт розміщення (вілла, готель, санаторій, санаторно-курортний комплекс) – це «виробник» Турпакету, який реалізує його через турагентство. Об’єкт розміщення несе відповідальність за якісне надання послуг і виступає основним відповідачем у разі виникнення проблем.

1.3. Турагенство (турфірма) – це реалізатор Турпакету. Займається інформуванням, консультуванням та реалізацією Турпакетів кінцевому споживачеві. Турагент не “виробляє” Тур і не несе відповідальності за якість надаваних в ході Туру послуг, але відповідає за повноту і своєчасність надання інформації про Турпакет, а також видачу документів.

1.4. Система online-бронювання – це комплекс даних, розташований на сайті https://sanatoriivukraini.com/ , який дозволяє Клієнтам системи здійснювати операції пошуку, бронювання та оплати вибраного об'єкту.

1.5. Клієнт – повнолітня особа, яка здійснила бронювання Турпакету через систему online-бронювання https://sanatoriivukraini.com/ .

1.6. Бронювання на сайті https://sanatoriivukraini.com/ здійснюється на підставі цього договору оферти між користувачем системи online-бронювання (далі «Клієнт») і Приватним підприємством «Карпати-Дивовид» (далі «Турагент»).

1.7. Фактичне бронювання замовлених послуг та їх оплата здійснюється тільки після прийняття Клієнтом умов цього договору оферти.

2. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

2.1. Система бронювання несе відповідальність:

2.1.1. За коректне і своєчасне бронювання замовленого Клієнтом санаторію, готелю чи вілли, які є представлені на сайті https://sanatoriivukraini.com/.

2.1.2. За своєчасну оплату коштів, які були отримані від Клієнта.

2.1.3. За своєчасне інформування Клієнта про будь-які можливі зміни у замовленому турі.

2.1.4. За своєчасну виписку всіх документів, необхідних для заїзду, якщо такі потрібні.

2.2. Система бронювання НЕ несе відповідальності:

2.2.1. У випадку неможливості Клієнта скористатися замовленою путівкою чи проживанням у зв'язку зі змінами в його планах з причин, які знаходяться поза сферою впливу Системи бронювання.

2.2.2. За неможливість скористатися путівкою, якщо клієнта не задовольнили умови проживання чи інші послуги, які надає готель чи санаторій, а також протипоказання для здійснення лікування.

2.2.3. За будь-які медичні витрати, що виникли в результаті хвороби або нещасних випадків.

2.2.4. Надання документів від санаторію чи готелю для відшкодування коштів.

2.3. Клієнт несе відповідальність:

2.3.1. Клієнт самостійно несе всі витрати, пов’язані з додатковими платними послугами в готелі чи санаторії, а також несе повну матеріальну відповідальність за пошкодження майна.

2.3.2. При недотриманні правил бронювання, а саме обов’язкової передоплати на протязі 5-ти банківських днях, анулювання замовлення може бути здійснене без попередження.

2.3.3. Штрафні санкції санаторіїв чи готелів при не заїзді чи достроковому виїзді застосовуються згідно правил того чи іншого об’єкту та можуть бути розглянуті в індивідуальному порядку.

3. БРОНЮВАННЯ І ОПЛАТА КОШТІВ

3.1. Бронювання здійснюється в телефонному режимі за номерами вказаними на веб ресурсі, а також за допомогою онлайн заявки.

3.2. Повне Бронювання туру в Туроператора проводиться тільки після отримання передоплати від Клієнта.

3.3. Розмір передоплати є індивідуальним для кожного об’єкту, а сума до оплати зазначається в рахунку, який після бронювання надходить смс повідомленням, факсом чи електронною поштою.

3.4. Після оплати, клієнт отримує підтвердження бронювання на електронну пошту чи смс повідомленням.

4. ВІДМІНА БРОНЮВАННЯ І ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

4.1. Якщо клієнт не здійснив повну оплату або відмовляється здійснювати повну оплату, то бронювання може бути анульовано без попередження.

4.2. Якщо Клієнт здійснив повну оплату, але відмовляється від отримання послуг, то ануляція і повернення коштів відбувається згідно Договору з санаторієм та ПП «Карпати-Дивовид».

5. РЕКВІЗИТИ

Компанія: ПП «Карпати-Дивовид»

Юридична адреса: вул. П. Скоропадського, 9, м. Трускавець, 82200

Фактична адреса: вул. П. Скоропадського, 9, м. Трускавець, 82200

Тел: +38 099 66 90 909; +38 068 68 90 909

Рахунок: №UA45 305299 00000 26002031015076

Банк: АТ КБ "ПРИВАТБАНК" у м. Дніпро

Код ЄДРПОУ: 43881962