Курорт
Тип закладу
Профіль захворювання
Тип закладу:
Санаторій
від 799 грн
Тип закладу:
Санаторій
від 879 грн
Тип закладу:
Санаторій
від 879 грн
Тип закладу:
Санаторій
від 996 грн
Тип закладу:
Санаторій
від 879 грн

Курорт Миргород

Курорт «Миргород» знаходиться в центральній частині України на Полтавщині, на берегу річки Хорол. Завдяки вигідному розташуванню і рівнинній місцевості тут сприятливий, м'який, помірний клімат без різких температурних коливань і сильних вітрів.

Миргородкурорт - це об'єднання чотирьох курортів: «Березовий гай», «Полтава», «Хорол» та «Миргород»), які розташовані у центрально-західній частині Миргорода. На території курорту також розташовані приватний курорт «Райдужний», Реабілітаційний центр «Миргород» МВС України та санаторій ім. «Гоголя».

Миргород - це сучасний бальнеогрязевий курорт, основні лікувальні фактори якого — цілюща мінеральна вода і торф'яна грязь. Всі санаторії курорту «Миргород» мають гастроентерологічний профіль. Але разом з тим кожен з них має цілий ряд реабілітаційних відділень.

Основними лікувальними факторами в санаторіях курорту Миргород є санаторно-курортний режим, дієтотерапія, внутрішнє і зовнішнє використання мінеральної води, фізіотерапія, торфогрязелікування, лікувальна фізкультура, кліматотерапія, а також лікувальний масаж, пневмо-пресинг, озокеритотерапія, спелеотерапія, гірудотерапія, трав'яні і масляні інгаляції, синглетно-киснева терапія, ароматерапія, фітотерапія, мікроклізми з лікувальними препаратами, голкорефлексотерапія, гідроколонотерапія. Завдяки цим ефективним методам на курорті успішно лікують хвороби шлунка, кишечника, печінки, цукрового діабету, опорно-рухового апарату та серцево-судинних хвороб.

Лікувальні джерела та грязі місцевого родовища

«Миргородська» вода відноситься до складних фізико-хімічних подразників, які викликають важливі позитивні зміни в різних органах і системах організму, сприяють його комплексному оздоровленню. Вона показана для внутрішнього вживання при захворюваннях органів травлення, цукровому діабеті і зовнішньо у вигляді ванн для ефективного лікування захворювань органів опори і руху, периферичної нервової системи, гінекологічних захворюваннях і, в цілому, хворобах сечостатевої системи, безплідді, а також у вигляді інгаляцій та промивань при лікуванні захворювань ротової порожнини і носоглотки.

Вживана безпосередньо з джерела «Миргородська» насичена найважливішими для здоров'я мікро- і макроелементами в ідеальному стані для засвоєння організмом. Іони хлору і натрію є основним матеріалом для шлункового соку і стимулюють секрецію шлунку. Окрім цього, іони натрію грають найважливішу роль у водному обміні організму. Іонам кальцію властива протизапальна дія, а іони магнію знижують рівень холестерину, мають жовчогінну і спазмолітичну дію, знижують збудливість центральної нервової системи. Кремнієва кислота має абсорбційну і протизапальну дію. Мікроелементи — мідь, йод, бром, фтор, залізо, які містяться в «Миргородській» грають найважливішу роль в життєдіяльності організму, оскільки входять до складу більшості ферментів, вітамінів і гормонів.

Не менш відомі і цілющі властивості унікальних лікувальних грязей з місцевого родовища. Які є ефективними для лікування опорно-рухової та нервової системи. Для того, щоб оцінити популярність і масштаби застосування лікувальних грязей, досить сказати, що навіть при мінімальних дозах, прийнятних для ослабленого організму. Бальнеогрязелікарня курорту, яка неодноразово визнавалася найкращою в Україні, пропонує гостям більше 50 видів процедур і щодня надає їх понад дві тисячі. Тут можна отримати максимальний ефект від водолікування у високотехнологічних ванних комплексах і прекрасному лікувальному басейні, оснащеному найсучаснішим обладнанням. Саме тут використовують унікальні методики пасивного вертикального витягнення хребта за допомогою швейцарського поясу «Айрекс» і аквастеп.

Миргородський курорт є справжнім джерелом здоров'я, що знаходиться в чистій природній зоні і є місцем прекрасного відпочинку та оздоровлення.

З детальнішою інформацією про готелі та санаторії курорту Ви можете ознайомитися на нашому сайті:

  • Найкращі пропозиції відпочинку та лікування в Миргороді.
  • Актуальні ціни на 2021 рік в санаторіях Миргорода.
  • Індивідуальний підбір туру, відповідно до профілю лікування.

Зателефонуйте нам, і ми з радістю проінформуємо Вас та запропонуємо найкращі варіанти для відпочинку та оздоровлення.