Санаторій Полтава
Тип закладу
Санаторій
Ціна номеру
від 879 грн
Адреса
Показати на мапі
Бронювання номерів
+380686890909
+380996690909

Санаторій «Полтава» - Миргород

Санаторій «Полтава» є одним із чотирьох санаторіїв, що входять до складу СКК Мигородкурорт, серед яких Миргород, Березовий Гай та Хорол. Щороку сюди приїжджають відпочиваючі на відпочинок та оздоровлення. Унікальна мінеральна Миргородська вода широко застосовується при захворюваннях шлунка зі зниженою і підвищеною кислотністю, а торф'яні грязі курорту мають помічний ефект для лікування захворювань опорно-рухового апарату.

Санаторій Полтава являє собою семиповерховий спальний корпус, обладнаний ліфтами. Основний корпус з’єднаний з лікувальним відділенням та їдальнею. Реєстратура санаторію розташована на першому поверсі лікувального корпусу. Водночас оздоровниця готова розмістити понад 440 чоловік в комфортних умовах. В літню пору до послуг гостей працює відкритий басейн.

Санаторій Полтава- це гарний вибір для відпочинку, лікування і реабілітації. Адже курорт наділений всіма  природними чинниками та фактори, що сприяють комплексному оздоровленню організму.

Профіль лікування у санаторії Полтава

 • захворювання шлунково-кишкового тракту
 • захворювання печінки
 • хвороби жовчних шляхів і підшлункової залози
 • захворювання нервової системи
 • реабілітація хворих після інсульту
 • реабілітація серцево-судинної системи
 • реабілітація опорно-рухового апарату.

Харчування

У санаторії Миргород харчування відбувається в їдальні, яка знаходиться в корпусі. До вартості путівки включено 3-разове харчування, або за призначенням лікаря, відносно стану здоров'я, можливий 4-х разовий або 6-разовий прийом їжі. Харчування відбувається по системі замовного меню, яке розроблене провідними дієтологами.

Інфраструктура

 • їдальня
 • бювет
 • кафе
 • відділення банку
 • сауна
 • вкритий басейн
 • спортивні майданчик
 • дитячі майданчики
 • доріжки лікувальної ходьби
 • прокат спортінвентарю
 • екскурсійне бюро
 • човнова станція
 • пошта
 • автостоянка
 • Wi-fi.

Як доїхати

Найближча ж/д станція знаходиться у м.Полтава. Сюди ж із багатьох обласних центрів можна дістатися й автобусом. Від Полтави до м. Миргород курсують далі електропоїзди, рейсові маршрути і таксі.

Розрахунковий час

У санаторії Миргород заїзд з 12:00 год, виїзд до 10:00 год.

Миргород - це місто обласного підпорядкування, розташоване в північній частині центральної частини Полтавської області, на березі Хоролу, в місці впадання річки Лихобабівка. Хорольські меандри в цих місцях створюють численні гирла річок і заболочені озера. Таким чином, водні канали поділяють територію міста на кілька ділянок різного розміру. У центральній частині міста є приголомшливо красива церква Успіння Діви Марії, поруч - ставок з лебедями «Миргородська калюжа», що виходить на центральну площу.

Лікування в санаторії “Полтава” Миргород 

Миргород - одне з найдавніших поселень лівобережної України. Історики античності припускають, що місто з’явилося в Київській Русі в 12 столітті. Спочатку він служив сторожовою вежею на східній околиці Давньоруської держави і був ефективною та незалежною територією для ведення мирних переговорів між народами та племенами. Звідси, як то кажуть, назва міста - Миргород. Історія Миргорода пов’язана з українським козацтвом. Миргородські козаки брали участь у боротьбі за свободу українського народу проти іноземців. Козацький полк був одним із найефективніших у війську Богдана Хмельницького. У 1727 році Данило Апостол став гетьманом лівобережної України, похований у заснованій ним церкві Преображення Господнього.  Храм є архітектурним прикладом культурних споруд і донині.

Лікування в санаторії “Полтава” Миргород

Миргородщина - край з багатим історико-культурним минулим, один із духовних скарбів української нації. Життя і творчість багатьох відомих українців тісно пов’язані з Миргородщиною: гетьмана Данила Апостола, відомих художників Боровиковського, талановитих братів Рудченків, відомих як письменники Панас Мирний та Іван Білик, і, звичайно, Н.В. Гоголя. Поблизу Миргорода знаходиться село Великі Сорочинці, де народився великий письменник і де в наш час проходить знаменитий Сорочинський ярмарок. Так, Миргород розташований на перетині популярних гоголівських туристичних маршрутів. Миргород також славиться своїми народними майстрами - художниками, майстрами кераміки. Щороку в Миргороді проходять численні творчі фестивалі та спортивні турніри, що сприяє розвитку туризму в регіоні.

Відкриття мінеральних вод весною 1912 року стало доленосною подією в історії міста. Сьогодні Миргород - це курорт загальнодержавного значення, а вода «Миргородська» по праву вважається «королевою мінеральних вод». Саме завдяки виробництву мінеральних вод та кількох курортів Миргород широко відомий по всій Україні та далеко за її межами.

Санаторій Полтава Миргород відгуки: найкращі мінеральні води

Для тих, хто вирішив покращити та зберегти своє здоров'я, оздоровниця Полтава Миргород ласкаво запрошує до себе на відпочинок. Санаторій Полтава Миргород телефон вказаний у розділі “Контакти”.

Санаторій Полтава офіційний сайт | Особливості лікування мінеральними водами

У місті була серйозна проблема з питною водою, оскільки під час посухи всі колодязі висохли. Вирішення нагальної проблеми влада бачила у бурінні артезіанських свердловин. Роботи проведені. З глибини 673 метри поступив потужний потік води, але вода мала солоний смак та специфічний запах сірководню. Воду все одно використовували для купання та гасіння пожеж. 

Це був поворотний момент у житті міста. Прийнявши ванну, місцеві жителі почали відзначати дивовижні властивості цієї дивовижної води. Пришвидчився процес загоєння, зникли болі в суглобах, покращився настрій. Чутки про цілющу воду Миргорода почали поширюватися далеко за межі міста. У підсумку, лікар Іван Зубковський - видатний громадський діяч та військовий лікар, взяв проби води і надіслав їх у дослідницькі лабораторії. Результати чітко показали терапевтичне джерело користі. Миргородська вода відноситься до напів солоної групи натрію хлориду. Своїми цілющими властивостями вода схожа, як Соден та Баден-Баден. Тому миргородська вода вважається лікувальною, і її не рекомендують для господарських потреб, лише для зовнішнього використання у формі ванн.

Санаторій Полтава офіційний сайт: особливості лікування мінеральними водами

В Миргороді є всього чотири санаторії. Всі вони мають гастроентерологічний профіль. Найбільшим та найкращим по-праву вважається санаторій Полтава Миргород. Про санаторій Полтава Миргород відгуки можна прочитати, перейшовши по посиланню санаторій Полтава офіційний сайт

Санаторій Полтава Миргород офіційний сайт подає інформацію щодо актуальних цін в розділі “Санаторій Полтава Миргород ціни 2022”.

Санаторій Полтава офіційний сайт інформує, що основним способом очистки організму є слабомінералізована вода хлориду натрію. Іони хлору та натрію, що містяться у миргородській воді, стимулюють шлункову секрецію. Іони кальцію є протизапальними, а іони магнію знижують рівень холестерину, мають жовчогінні та спазмолітичні властивості, знижують збудливість центральної нервової системи. 

Санаторій Полтава Миргород офіційний сайт застерігає, що таку воду слід пити тільки тим, хто має при захворювання шлунково-кишкового тракту та інших систем. 

Прочитавши про санаторій Полтава Миргород відгуки, можна зрозуміти,  що приймаючи з водою ванни, можна ефективно лікувати хвороби опорно-рухового апарату, нервової системи, гінекологічних захворювань, а також застосовувати у вигляді інгаляцій та полоскань при захворюваннях ротової порожнини та носоглотки. 

Санаторій Полтава офіційний сайт має інформацію про успішне застосування грязелікування. До речі, гідромасажні ванни та грязьові ванни не раз визнавалися найкращими в країні. Тут гостям пропонується понад 50 видів процедур, включаючи унікальний метод розтягування хребта. Міжхребцева грижа, сколіоз, остеохондроз і просто погана постава будуть виправлені. Тут можна провести комп’ютерний об’ємний курс пневмотиску. Ця методика використовується для 200 захворювань. Завдяки впливу на крово- та лімфообіг покращується приплив крові до проблемних органів, посилюється регенерація клітин, зменшується біль, виводяться токсини. В результаті організм повністю одужує! 

Санаторій Полтава Миргород | Напрямки лікування

Санаторій “Полтава” обирають люди, які мають проблеми з судинами, хоча його профіль, звичайно, ширший. Полтавські фахівці пропонують КВЧ-терапію, щоденну електрокардіограму та контроль артеріального тиску методом Холтера. У "Полтаві" можна знизити рівень холестерину за допомогою лазерного опромінення крові: це корисно як для людей після серцевого нападу, так і для людей, які страждають від високого кров'яного тиску. Також у санаторії доступні сучасні методи лікування органів травлення, а також органів підтримки та руху: діа динамічна, ампліпульс та лазерна магнітотерапія.

Санаторій Полтава Миргород: напрямки лікування 

Крім захворювань шлунка і хребта, у “Полтаві” можна лікувати хронічний нежить або кашель. Тут вам допоможуть трав’яні інгаляції та аромотерапія! У санаторії "Полтава" для лікування синуситу, погіршення слуху, глаукоми, "пробок" використовують пневмо-манжет. На ці процедури санаторій Полтава Миргород ціни 2022 доволі оптимальні, кажуть задоволені гості. 

Санаторій Полтава Миргород має можливості для лікування порушень обмінних процесів в організмі, а також усуненні патологій в системі травлення. Це чудовий шанс щорічно покращувати своє здоров'я для понад тридцяти тисяч туристів з різних країн світу.

Миргород санаторій Полтава | Оздоровчі програми

Миргород санаторій Полтава запрошує всіх, хто хоче відпочити і оздоровитися за допомогою мінеральної води та торф’яних грязей. Санаторій Полтава в Миргороді має три свердловини на глибині від 673 до 710 м. Цілющі води використовуються як для покращення загального стану здоров'я так і для усунення патологій травної системи і лікуванню інших систем. Як зовнішній засіб грязь використовується для лікування опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи та сечовидільної системи, носоглотки та ротової порожнини. Гідротерапія усуває гінекологічні захворювання та безпліддя. Торфові грязі дозволяють боротися з безліччю недуг.

Миргород санаторій Полтава: оздоровчі програми

Санаторій Полтава Миргород полегшує захворювання органів травлення та опорно-рухового апарату. Санаторій Полтава Миргород пропонує трав'яні інгаляції для позбавлення від хвороб легенів, бронхіту та трахеї. Комплекс містить терапевтичні та аромотерапевтичні процедури, що дозволяють вилікувати неврастенію, невроз, гіпертонію, ішемічну хворобу серця тощо. 

Санаторій Полтава в Миргороді | Інфраструктура санаторію

Якщо ви їдете в Миргород санаторій Полтава стане відмінним вибором. Інфраструктура санаторію складається з концертного залу, ігрового майданчика для дітей, автостоянки, пляжу, сауни та кафе.

Санаторій Полтава в Миргороді: інфраструктура санаторію

Завдяки відкриттю джерела мінеральної води, Миргород з маленького міста став всесвітньо відомим курортом. Природні джерела цілющої води та грязі доповнюють найсучасніші лікувально-діагностичні засоби. Санаторій Полтава Миргород має найновіше медичне обладнання з усіх санаторіїв. Більш того, санаторій Полтава в Миргороді отримав популярність завдяки застосуванню сучасних методик та високому професіоналізму медичного персоналу. 

Санаторій Полтава офіційний сайт вказує, що в санаторії працює близько 1500 досвідчених фахівців та близько двохсот медсестер. Лікарі, які є працівниками миргородських курортів, проводять дослідження. Вони співпрацюють з науково-дослідними центрами в Україні та за кордоном.

Номери
2 місний Економ
У номері:

Кімнати:1
Комплектація: два одномісні ліжка, приліжкові тумбочки, стіл, пуфики, телевізор. Санвузол: душ, туалет, умивальник, набір рушників. Балкон.

2 місний Стандарт Покращений
У номері:
 • Кімнати:1Комплектація: два одномісні ліжка, приліжкові тумбочки, стіл, шафа, холодильник, телевізор. Санвузол: душ, туалет, умивальник, набір рушників. Балкон.
2 місний Стандарт Покращений Плюс
У номері:
 • Кімнати:1
 • Комплектація: два одномісні ліжка, приліжкові тумбочки, стіл, шафа, холодильник, телевізор, кондиціонер. Санвузол: душ, туалет, умивальник, набір рушників. Балкон.
1 місний Економ
У номері:
 • Кімнати:1
 • Комплектація: односпальне ліжко, приліжкова тумбочка, стіл, пуфики, телевізор. Санвузол: душ, туалет, умивальник, набір рушників. Балкон.
1 місний Стандарт Покращений Плюс
У номері:
 • Кімнати:1.
 • Комплектація: півтораспальне ліжко, приліжкова тумбочка, стіл, шафа, холодильник, телевізор, кондиціонер. Санвузол: душ, туалет, умивальник, набір рушників. Балкон.
2 місний Півлюкс
У номері:
 • Кімнати:1.
 • Комплектація: два одномісні ліжка, тумбочки, стіл, м’яке крісло, холодильник, телевізор, шафа, кондиціонер. Санвузол: душ, туалет, умивальник, набір рушників. Балкон.
Люкс В Покращений 3-кімнатний, 2-місний «Полтава»
У номері:
 • Кімнати: 3 ( дві спальні, вітальня, новий ремонт)
 • Комплектація: два двоспальні ліжка, м’який диван з меблями,стіл, чайний сервіз, камін, телевізор, холодильник, кондиціонер. Санвузол: душ, туалет, умивальник, набір рушників. Балкон.
Люкс В підвищений 3-кімнатний, 2-місний
У номері:
 • Кімнати:3 ( дві спальні, вітальня, новий ремонт)
 • Комплектація: два двоспальні ліжка, м’який диван з меблями,стіл, чайний сервіз,телевізор, холодильник, кондиціонер. Санвузол: душ, туалет, умивальник, набір рушників. Балкон.
Ціни

Ціни 2022 на путівки в санаторії Полтава, м. Миргород

Категорія номера

Розміщення к-ть. осіб

Ціна з особи, грн

(профільна путівка)

2-місний Эконом

2

879

2-місний «Стандарт покращений»

2

1059

2-місний «Стандарт покращений+»

2

1123

1-місний «Економ»

1

1065

1 місний«Стандарт покращений+»

1

1328

1-кімн., 2-місний  «Напівлюкс»

2

1393

«Люкс С» 1-кімнатний, 1-місний підвищеної комфортності

1

2118

«Люкс В підвищений» 3-кімнатний, 2-місний

2

2169

Останнє оновлення цін 04.08.2021

ВАЖЛИВО!!!

При переході з профільного відділення в одне з реабілітаційних відділень доплата для дорослих становить на 1 особу за добу – 85 гривень

У вартість включено:

 • проживання
 • 3-разове харчування
 • консультація та назначення лікаря
 • лікування по назначенню лікаря

 

Лікувальна база в санаторії Полтава представлена профільним та реабілітаційним відділеннями.

Профільні відділення

 • Відділення лікування хворих із захворюваннями органів травлення.

Показання:

 • Захворювання стравоходу запального характеру у фазі ремісії і нестійкої ремісії;
 • Захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки у фазі ремісії і нестійкої ремісії (хронічні гастрити, функціональні захворювання шлунка та 12-палої кишки, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки);
 • Запальні захворювання печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, в фазі ремісії і нестійкої ремісії;
 • Хронічні панкреатити поза фазою загострення;
 • Захворювання кишечника неінфекційної, нетуберкульозної і невиразкової етіології в стадії ремісії;
 • Функціональні розлади кишечника поза фазою загострення;
 • Стани після хірургічних втручань (хвороба оперованого шлунка, постхолецистектомічний синдром поза фазою загострення);
 • Цукровий діабет легкого та середнього ступенів тяжкості.

Реабілітаційні відділення

 • пострезекціонние відділення - що займається реабілітацією хворих, які перенесли операцію на шлунку і жовчному міхурі;
 • кардіологічне відділення - для пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда або оперативне втручання на серці та судинах;;
 • відділення органів руху - по лікуванню хворих з ураженнями опорно-рухового апарату;
 • гіпертонічне відділення - для хворих страждають підвищеним артеріальним тиском.

У лікувальному відділенні санаторію «Полтава» наступні лікарі-спеціалісти:

 • Гастроентерологи
 • Хірурги
 • Реабілітологи
 • Кардіологи
 • Фізіотерапевти
 • Психотерапевти
 • Інструктори ЛФК
 • Голкорефлексотерапевт і мануальні терапевти.

Лікувально-діагностична база санаторію Полтава:

 • кабінети апаратної фізіотерапії (низькочастотної, високочастотної та лазеротерапії, КВЧ-терапії);
 • кабінети пневмопресингу;
 • кабінет голкорефлексотерапії;
 • кабінети фітотерапії;
 • кабінети лікувального масажу;
 • кабінет промивання кишечника і мікроклізм;
 • тренажерні зали;
 • зали ЛФК (з дошкою Євмінова);
 • кабінет психотерапії;
 • кабінет ароматерапії;
 • кабінет функціональної діагностики (ЕКГ, холтерівське добове моніторування ЕКГ, пульсу і артеріального тиску).

Обстеження та діагностика, які входять у вартість путівки:

 • Питне водолікування (мінеральна вода);
 • дієтотерапія;
 • кліматолікування;
 • бальнеотерапія (лікувальні ванни і душі);
 • гідропатія (лікувальні душі);
 • Торфогрязелікування;
 • лікувальна фізкультура;
 • сегментарний масаж;
 • апаратна фізіотерапія;
 • лікувальні мікроклізми і промивання кишечника;
 • інгаляції;
 • синглетно-киснева терапія;
 • ароматерапія;
 • медикаментозне лікування невідкладних станів;
 • консультація лікаря-стоматолога.

Діагностичні дослідження: 

 • електрокардіографія;
 • обстеження, що стосуються основного захворювання, в клінічній, біохімічній, імунологічної і бактеріологічної лабораторіях;
 • рентгенологічне обстеження органів травлення;
 • ФГДС;
 • рН-метрія;
 • УЗД органів травлення;
 • дуоденальне зондування і ректороманоскопия.
Відгуки
Володимир
Мирогород мені вже як рідне місто, багато раз відпочивали з сімєю, отримуємо колосальне задоволення та гарні резутьтати в покращенні стану здоровя.Працівникам та мед.персоналу окреме спасибі за турботу.
Сподобалось:
Ефективне лікування та приємний персонал
Бронювання номерів за телефонами: