Статті
Чим славиться санаторій “Полтава” Миргород

В мальовничому місті Миргород, що на Полтавщині, в одному з найдавніших поселень України, яке по згадках засновано близько XII століття розташований відомий туристам з різних куточків світу санаторій “Полтава”. 

Лікування захворювань шлунку та кишечника в санаторії “Полтава”

Санаторій “Полтава” – санаторно-курортний комплекс, який спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, використовуючи лікувальні мінеральні води курорту “Миргород”.

Основні методи лікування в санаторії “Полтава” Миргород

Санаторно-курортний комплекс “Полтава” Миргород знаходиться на території відомого бальнеологічного курорту що на Полтавщині. 

Королівський відпочинок в Спа-готелі Міротель (Mirotel Resort & SPA) Трускавець

П’ятизірковий готель «Mirotel Resort & SPA» знаходиться в самому серці бальнеологічного курорту Трускавець і являється найпрестижнішим відпочинковим та оздоровчим комплексом міста. 

Лікування в готелі Mirotel Resort & Spa

Готельний комплекс Міротель (Mirotel Resort & Spa) – це сучасний готель з високим рівнем сервісу та лікування, який знаходиться в центрі всесвітньо відомого бальнеологічного курорту Трускавець.

Основні переваги санаторію «Лісова Пісня» на курорті Трускавець

Апарт-готель «Лісова Пісня» Трускавець є одним із найсучасніших та найновіших відпочинково-оздоровчих комплексів на курорті. Не зважаючи на те, що готель розташований чуть дальше від центру міста, проте тут є всі блага для того, щоб сповна насолодитися відпочинком, отримати якісні послуги та не нудьгувати.

Перлина курорту Трускавець – Міротель (Mirotel Resort&Spa)

Готель Міротель (Mirotel Resort&Spa) – це прекрасне місце для відпочинку на бальнеологічному курорті Трускавець. Оздоровниця розташована в самому центрі курортного міста. Саме тут Ви зустрінете поєднання стильного інтер’єру, комфорту та сучасної розкоші. 

Комфорт та затишок в санаторії «Віктор» Трускавець

 Готельно-оздоровчий комплекс Віктор розташований в самому серці відомого бальнеологічного курорту Трускавець. В декількох кроках від санаторію знаходиться міський парк, центральний бювет та вся інфраструктура і визначні пам’ятки курорту.