Статті
Чим славиться санаторій “Полтава” Миргород

В мальовничому місті Миргород, що на Полтавщині, в одному з найдавніших поселень України, яке по згадках засновано близько XII століття розташований відомий туристам з різних куточків світу санаторій “Полтава”. 

Лікування захворювань шлунку та кишечника в санаторії “Полтава”

Санаторій “Полтава” – санаторно-курортний комплекс, який спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, використовуючи лікувальні мінеральні води курорту “Миргород”.

Основні методи лікування в санаторії “Полтава” Миргород

Санаторно-курортний комплекс “Полтава” Миргород знаходиться на території відомого бальнеологічного курорту що на Полтавщині. 

Королівський відпочинок в Спа-готелі Міротель (Mirotel Resort & SPA) Трускавець

П’ятизірковий готель «Mirotel Resort & SPA» знаходиться в самому серці бальнеологічного курорту Трускавець і являється найпрестижнішим відпочинковим та оздоровчим комплексом міста. 

Лікування в готелі Mirotel Resort & Spa

Готельний комплекс Міротель (Mirotel Resort & Spa) – це сучасний готель з високим рівнем сервісу та лікування, який знаходиться в центрі всесвітньо відомого бальнеологічного курорту Трускавець.

Основні переваги санаторію «Лісова Пісня» на курорті Трускавець

Апарт-готель «Лісова Пісня» Трускавець є одним із найсучасніших та найновіших відпочинково-оздоровчих комплексів на курорті. Не зважаючи на те, що готель розташований чуть дальше від центру міста, проте тут є всі блага для того, щоб сповна насолодитися відпочинком, отримати якісні послуги та не нудьгувати.

Перлина курорту Трускавець – Міротель (Mirotel Resort&Spa)

Готель Міротель (Mirotel Resort&Spa) – це прекрасне місце для відпочинку на бальнеологічному курорті Трускавець. Оздоровниця розташована в самому центрі курортного міста. Саме тут Ви зустрінете поєднання стильного інтер’єру, комфорту та сучасної розкоші. 

Комфорт та затишок в санаторії «Віктор» Трускавець

 Готельно-оздоровчий комплекс Віктор розташований в самому серці відомого бальнеологічного курорту Трускавець. В декількох кроках від санаторію знаходиться міський парк, центральний бювет та вся інфраструктура і визначні пам’ятки курорту.

Чим саме заслужена популярність санаторію Карпати в Трускавці?!

Санаторій Карпати Трускавець розташований у мальовничому куточку курорту. З вікон номерів відкривається чудовий вид на озеро та лісовий масив. Територія комплексу досить велика та облаштована зонами відпочинку. 

Готель “Святий Шарбель” – найкращий вибір для відпочинку в Моршині

Готельно-оздоровчий комплекс “Святий Шарбель”, який названий на честь легендарного цілителя і монаха Шарбеля Махлуфа, розмістився в центрі бальнеологічного курорту Моршин. Він манить своїх гостей високим рівнем лікування, сервісу та чудовим СПА комплексом. 

Готель Святий Шарбель в Моршині пропонує елітний відпочинок та оздоровлення

  Готель Святий Шарбель знаходиться у мальовничому курортному містечку Моршин. Даний відпочинково-оздоровчий комплекс гостинно приймає гостей з кінця 2019 року та працює за найвищими європейськими стандартами. 

Для тих, хто цінує комфорт та затишок, пропонуємо оздоровлення у курортному готелі “Лісова пісня”

 Готель Лісова пісня – це новий, сучасний комплекс в Трускавці, який пропонує своїм гостям всі умови для затишного відпочинку всією сім’єю. 

Готельно-оздоровчий комплекс Святий Шарбель

Готельно-оздоровчий комплекс Святий Шарбель – започаткував свою назву від відомого святого і цілителя який своїми молитвами зцілював людей. 

Ефективна лікувальна база в санаторії “Віктор” Трускавець

Санаторій “Віктор - це європейський сучасний, чотирьох поверховий комфортабельний комплекс, який розміщений в самому серці всесвітньо відомого курортного міста Трускавець.

Санаторій "Карпати" - один з кращих комплексів курорту Трускавець

Санаторій “Карпати”  – це чудовий вибір для відпочинку та оздоровлення на всесвітньо відомому бальнеологічному курорті Трускавець. 

Ефективні комплексні програми оздоровлення у готелі Святий Шарбель Моршин

Готельно-оздоровчий комплекс Святий Шарбель, що знаходиться на всесвітньо відомому бальнеологічному курорті Моршин пропонує гостям зануритися у неймовірну атмосферу затишного відпочинку та комфорту. 

Відпочинок та оздоровлення в санаторії Лісова Пісня

Санаторій Лісова Пісня Трускавець є одним з найновіших оздоровчих комплексів на курорті. 

Міротель заслужено вважається кращим готельним комплексом Трускавця

Готельно-рекреаційний комплекс “Міротель” Трускавець – це універсальний відпочинковий комплекс, в якому є різноманіття послуг та дозвілля. 

Реабілітаційні відділення в санаторії «Полтава» Миргород

Окрасою міста Миргород, що на Вінничині є один з кращих в Україні, санаторій «Полтава», який вирізняється мальовничою природою середовища, м’яким унікальним кліматом, де можна відпочити не тільки тілом, але й душею. 

Санаторій "Віктор" Трускавець заслуговує уваги гостей

До вашої уваги пропонується готельно-курортний комплекс «Віктор», який знаходиться у серці всесвітньо відомого курортного міста Трускавець, який здобув свою славу завдяки природним джерелам, мінеральних вод.

Одна із найкращих оздоровниць Моршина – Святий Шарбель.

Новітній, європейсько орієнтований, висококласний відпочинок, може запропонувати вам оздоровчий комплекс Святий Шарбель Моршин. 

Оздоровчий комплекс екстра-класу - «Лісова пісня»

Лісова пісня – це оздоровчий комплекс екстра-класу, котрий став витвором курортного мистецтва як і справжня п’єса Лесі Українки «Лісова пісня»

Доступний та ефективний оздоровчий комплекс "Авангард" Немирів

Кращий із кращих, або санаторій «Авангард». Це один із санаторіїв курортного міста Немирів, відомий своїм широким спектром оздоровчих процедур та високими відгуками від відпочивальників.

Термальні води Косино- комплекс «Еко-Термал»

Оздоровчий комплекс «Еко-Термал» знаходиться в мальовничому краю Закарпаття с. Косонь. Вперше готель відкрив свої двері для відвідувачів у 2016 році і до сьогоднішнього дня залишається популярним серед бажаючих оздоровитися в будь-яку пору року.

Готель «Green Park Hotel & SPA» задовольнить всі потреби гостей, які цінують комфорт та затишок

  Спа-готель Грін Парк «Green Park Hotel & SPA» Трускавець є одним із найновіших закладів для розміщення та відпочинку гостей на бальнеологічному курорті. 

Готель Підгір’я – чедове місце для відпочинку в любу пору року

Підгір’я Буковель – це відпочинково-оздоровчий комплекс, європейського зразка, який задовільнить потреби найвибагливішого відпочивальника. 

Готельно-оздоровчий комплекс Еко-Термал Косино

Еко-Термал Косино – це готельно-оздоровчий комплекс, що на Закарпатті. Особливістю комплексу є термальні води, як із своїми властивостями частково можна назвати цілющими.

«Грін Парк» - сучасний SPA – готель, який приємно здивує

Сучасний SPA – готель, який приємно здивує «Грін Парк». Відкрився комплекс у 2017 році та із самого початку здобув авторитет серед відпочинкових закладів

Готель «Святий Шарбель», без сумніву, заслуговує першості на бальнеологічному курорті Моршин.

   Готельно-оздоровчий комплекс «Святий Шарбель» Моршин - це чудове місце для відпочинку, що поєднує в собі найкращі умови для розміщення, якісні Спа та медичні послуги.

«Святий Шарбель» - найновіший оздоровчий комплекс на курорті Моршин

Бальнеологічний курорт Моршин відомий своїми цілющими мінеральними джерелами та ефективними методиками лікування.